חקירות אישות

תוכן [ הסתר ]

מה הן חקירות אישות?

חקירות אישות נדרשות כאשר ישנו חשד של אחד מבני הזוג לבגידה. החקירה מתבצעת בדרך כלל על ידי משרד חקירות באמצעות חוקרים המתמחים בנושאים אלו ומחזיקים ברישיון של חוקר פרטי.

מטרתה של החקירה היא איסוף מידע כללי על בן הזוג ואורחותיו. החקירה יכולה להתמקד בבגידה בה בן הזוג חשוד, כמו גם במידע נוסף הקשור לתחום הכלכלי והאישי שלו, על פי רצונותיו של מזמין החקירה.

איך מתבצעות חקירות אישות?

החקירות מתבצעות תוך שימוש בציוד מעקב ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים. המידע נאסף על ידי מעקבים, צילום סמוי, חקירות בכיסוי ועדויות שונות המתגלות תוך כדי חקירה. על החוקר הפרטי לדאוג ולהיות אחראי לכך שהראיות שנלקחו חוקיות וקבילות, בכל הנוגע להצגתן בפני בית משפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.

חקירות אישות – הפן הרגשי

מרגע שעולה החשד הראשוני לבגידה, אתה מוצא עצמך מחפש כל הזמן אחר עדויות והוכחות לצדקתך. החיים באי הוודאות ובספק המכרסם נעשים קשים מאוד, ואתה חושב שהדרך הטובה ביותר לפתור זאת היא על ידי מתן תשובות ברורות וחד משמעיות.

בטרם הזמנת חקירת אישות, עלייך לחשוב היטב האם אתה באמת מעוניין בעובדות או מו?נ?ע מתחושות זעם, תסכול וחוסר אונים. בנוסף, חשו?ב מה יהיו השלכות החקירה עליך ועל משפחתך במקרה בו חששותיך יתאמתו.

תוכן המידע הנאסף במהלך חקירות אישות

יכול להיות שתהיה מעוניין לאסוף את המידע בכוחות עצמך, אולם עליך לקחת בחשבון כי איסוף ראיות והוכחות גוזל זמן רב. לא תמיד הוכחות אלו יהיו קבילות או יתנו לך תשובה מפורטת. משרד חקירות, במקרה זה, יוכל להועיל יותר ממך ולאסוף מידע רב ערך: פירוט פעילותיו של בן הזוג בשעות הפנאי, כנות רגשותיו, האם בגד במהלך הקשר, האם קיים כסף שלא דיווח עליו, חשבונות בנק נסתרים וכו'.

איך מתחילים?

עליך לחשוב על מספר נקודות בטרם הזמנת חקירות אישות::

  • חקירת בגידות כשלב ראשון - כאשר מתעורר החשד הראשון לבגידה או חוסר אמונים במערכת הנישואין, עליך להזמין חקירה. ההמלצה אליך היא להיות מהיר תגובה וזאת מפני שבן זוגך החשוד עדיין מצוי באפלה. הוא עוד לא יודע כי חושדים בו, ולכן מעשיו יהיו פחות זהירים. כך החקירה תהיה טובה ויעילה יותר
  • חקירות אישות הן סודיות - עלייך לנצור את לשונך ולא לספר דבר אודות החקירה לאף אחד בסביבתך הקרובה, למרות הקושי הרגשי הרב. ברגע שהחשד מתגלה וידועה עובדת הזמנת החקירה, תוצאותיה יהיו בעיתיות יותר
  • שקיפות מלאה - מרגע שההחלטה לגבי חקירות אישות התקבלה, עליך לתת את מירב המידע למשרד החקירות או לחוקר הפרטי העוסק בתיק. החוקר ירצה לדעת היכן בן הזוג עובד, מה הן שעות עבודתו והאם יש לו מאפיינים פיזיים מיוחדים. כך החקירה יכולה לתת את התוצאות הטובות ביותר בזמן קצר יותר.

תוצאות של חקירות אישות

משרד החקירות שפתח בחקירה אמור לספק לך דיווח מפורט ואמין ובו כל הראיות אשר נאספו בתיק כמו צילומים, פרטי המעקבים וכו'. בתום חקירת אישות מקצועית תוכל לקבל תשובה ברורה אשר תאשש או תפריך את חשדותיך. אם תחליט לפתוח בהליך גירושין, עורכי הדין י?חב?רו לחוקרים, לגיבוש תיק אשר ייתן כיסוי ומענה לכלל הראיות וההוכחות שעלו מחקירות אלה. כמו כן, החוקרים בתיק ישמשו כעדים מוסמכים מטעמך.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון