חקירות רקע

תוכן [ הסתר ]

אחת התחושות הלא נעימות היא התחושה שאינך סומך על מישהו, שאינך יכול לבטוח בו. האי נעימות הופכת לרצינית וקשה הרבה יותר, כשמדובר באדם קרוב שאתה חייב לתת בו אמון, כמו בן או בת זוג או שותף עסקי. מה עושים כדי להשיב את האמון? טיפולים פסיכולוגיים? עבודה עצמית? אולי חקירות רקע?

מה הן חקירות רקע?

חקירת רקע היא חקירה שנעשית על ידי משרד חקירות במטרה לגלות פרטים על עברו של אדם מסוים. חקירה כזאת יכולה להתמקד בחייו האישיים של הנחקר או בעברו העסקי של אדם או חברה מסוימת, על פי רצונו של מבקש החקירה. במהלך החקירה יחפש החוקר אחר סתירות ואי התאמות בין המידע שנתן לך אותו אדם לבין העובדות בשטח.

למה לעשות חקירות רקע?

מה האלטרנטיבה שלך? להמשיך לחשוש ולא לסמוך על האדם שהכי צריך את אמונך? נכון, אתה יכול לשכנע את עצמך שזו סתם הרגשה, אבל מה אם אתה צודק? לרובנו יש אינטואיציות בריאות – אם יש לך חשש לגבי האמינות של אדם קרוב, חקירות רקע יבדקו אותו לפני שאתה הולך לקשור את חייך בחייו בצורת נישואין או שותפות עסקית.

גם ללא שום קשר לאינטואיציות – לקראת צעד כל כך חשוב, ישנם אנשים שפשוט רוצים להיות בטוחים. בעיקר לפני צעד עסקי חשוב, אין זה יוצא דופן לרצות לדעת עוד על הצד השני בעסקה. יותר מכך – יהיה אפילו נאיבי מצידך לא לעשות זאת.

חקירת רקע עסקית

כל כך הרבה סיפורי אימה מגיעים מפיהם של אנשים שלא טרחו לעשות חקירות רקע עסקיות. סיפורים על הסתבכות עם חברה פושטת רגל, על שותפות עם עבריינים, שפע של סודות שחקירה פשוטה היתה יכולה לגלות בזמן.

חקירת רקע עסקית לא יכולה לתת לך שום ודאות לגבי אופיים של השותפים העסקיים שלך או נבואה לגבי מערכת היחסים שלכם, אך בהחלט יכולה לבדוק את ההווה והעבר העסקיים שלהם. חקירת רקע עסקית תבטיח שאתה נכנס לעסקה או לשותפות הגונה, לגיטימית וחוקית, ואתה תזכה לכמה דאגות פחות.

חקירות רקע אישיות

חקירות רקע במישור האישי, נעשות לרוב על ידי צד שלישי. כאשר גבר מכיר אישה או להיפך, וברית הנישואין עומדת על הפרק, האהבה לפעמים מסנוורת. לרוב אלו אבא או אמא מודאגים שחושדים במניעים של הצד השני. בדרך כלל זה קורה כאשר הרבה ממון ונכסים קשורים לשם של הבן או הבת שלהם.

כדי לא להעלות את חמתם של הבן או הבת שלהם, פונים ההורים למשרד חקירות, בו מובטח להם ביצוע חקירות רקע אישיות בדיסקרטיות מלאה. הרקע האישי של החתן או הכלה המיועדים ייבדקו עד לפרט הקטן ביותר, עד להרגעת ההורים שמדובר במועמד או מועמדת כשרים לחתונה, או עד שתהיה להורים הוכחה כואבת שצדקו

איך מתבצעות חקירות רקע?

בפגישה עם החוקר ישתף מבקש החקירה את החוקר בחששותיו ובתחומים שברצונו לבדוק. החוקר וודאי יבקש לדעת מידע רב ככל האפשר על אובייקט החקירה, בעיקר כדי שיוכל לדעת אם הוא עולה על סתירה, סתירה שתוביל לגילוי סוד גדול. סודות שנחשפו בעבר על ידי חקירות רקע עסקיות או אישיות הצילו רבים מלעשות את הטעות הגדולה ביותר בחייהם. אל תחכה שאחרים יצילו אותך.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון