שחזור תמונות שנמחקו

זה לא נעים, אבל זה יכול לקרות לכולם. השקענו את מיטב המאמצים, וצילמנו את התמונות היפות ביותר, אבל בלי כוונה מחקנו אותם. כיצד ניתן לבצע שחזור תמונות שנמחקו מן הטלפון הסלולארי, המחשב או כרטיס הזיכרון?

אז דבר ראשון, חשוב לדעת שהמצב לא אבוד. קיימות דרכים שונות המאפשרות לנו להציל את התמונות היקרות!

שחזור תמונות שנמחקו ממכשיר אנדרואיד

במידה ונמחקו לכם תמונות מהטלפון הסלולארי, ניתן לנסות להצילן באמצעות תוכנה חינמית בשם DiskDigger, אותה ניתן להוריד מתוך Google Play.

לאחר התקנתה של התוכנה, תוכלו להשתמש באופציית הסריקה הבסיסית בכדי לנסות למצוא את התמונות שנמחקו.

הבעיה העיקרית היא שבכדי להשתמש בכל היכולות של התוכנה, עליה לקבל הרשאות מלאות לכניסה לטלפון (מה שידוע בשם המקצועי Root). לא לכולם יש את האפשרות לתת לתוכנה את ההרשאות הללו, ולכן לא בכל המקרים התוכנה תצליח לבצע את עבודתה.

שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון

אם גיליתם שמחקתם בטעות תמונות - קודם כל עיצרו כל צילום של תמונות חדשות על הכרטס בו היו התמונות! התמונות החדשות ידרסו את המידע של התמונות שנחמקו.

שחזור תמונות שנמחקו מהמחשב

במידה והתמונות שנמחקו לכם היו על המחשב הביתי, ניתן להשתמש בתוכנות כגון Recuva או Pandora, המאפשות להציל תמונות שנמחקו.

כדי להיות בטוחים - העזרו באיש מקצוע!

אם התמונות שנמחקו באמת חשובות לכם, אז לא כדאי לקחת סיכונים, אלא לפנות אל איש מקצוע המתמחה בנושא. ההמלצה שלנו היא לפנות אל חברת טיק טק המתמחה בין השאר בשחזור תמונות שנמחקו.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון