חקירות גירושין

תוכן [ הסתר ]

לעיתים קרובות מוכרע מאבק גירושין בין בני זוג באמצעות מידע אותו השיג בן זוג אחד על בן הזוג השני. תיעוד מדוייק של בן הזוג יכול לסייע בבניית תיק גירושין לשם הצגתו בפני בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני במהלך דיוני הגירושין.

בגידה

בגידה של בן זוג בבן הזוג השני היא אחת מן הסיבות הנפוצות ביותר לפרידה של בני זוג. אין סיבה אחת מדוע אנשים בוגדים, אך ברור שזו תופעה שחוצה קווי מעמד חברתי, כלכלי או השכלתי.

אם בן או בת זוג בוגדים, אז לבן הזוג הנבגד יש יתרון משמעותי במהלך מאבק גירושין. כדאי מאד להשיג את העדויות בדבר הבגידה לפני שבן הזוג הבוגד יודע כי בגידתו התגלתה, כדי שזה לא יתחיל לנקוט בזהירות רבה יותר שתקשה על השגת ראיות לבגידה. בתי הדין הרבניים מגדירים בגידה במונח "זנתה תחתיו", ואישה המוגדרת כך מאבדת את זכויותיה לקבלת דמי מזונות אישה.

ישנם כללים שונים לגבי דרך ההשגה של ראיות בדבר בגידה כדי שאלה יתקבלו על-ידי בית המשפט או בית הדין. חוקר פרטי טוב ידע כיצד להשיג את המידע תוך שמירה על הכללים, כדי למנוע פסילה של העדויות שנאספו. פסילה של עדויות חותכות (אפילו קטעי ווידאו ותמונות) בשל דרך השגתן יכולה להיות מתסכלת מאד.

תשלום מזונות

גובהם של דמי מזונות נקבע בעיקר על פי רמת החיים ורמת ההכנסה של בני הזוג. לעיתים נדרשת חקירה מעמיקה על מנת לקבל מידע מדוייק על רמת ההכנסה של בן או בת הזוג, גם בעת קביעת גובה דמי המזונות וגם בעת תביעה בגיל אי תשלום מזונות.

חקירה מסוג זה היא למעשה חקירה בעלת אופי כלכלי טהור. מדובר במעקב אחר זרימת כספים, מקורות הכנסה וזכויות סוציאליות אותן מקבל בן הזוג או צבר בעבר. ידע הוא כוח, ומידע כלכלי מדוייק יכול להעזור לך לקבוע מהם דמי מזונות ראויים במקרה גירושין.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון